متخصصین ما:

 کارشناسان ما، سرمایه ما هستند. گروه بازرگانی دایا صنعت با بهره گیری از کادری مجرب و مقیم در کشور های طرف تجاری ایران و با داشتن ارتباطات و بانک اطلاعاتی جامع تولید کنندگان سعی بر این دارد تا با ارائه مشاوره های دقیق و لازم به بازرگانان عزیز، بستری را فراهم آورد تا مناسب ترین شرکت را که از جهت اعتبار، پایین ترین قیمت، کیفیت کالا و پشتیبانی جزء بهترین ها به شمار می روند، به مشتریان خود معرفی نماید.

 

برخی از کارشناسان ما:

کارشناسان فارسی زبان

سید ابراهیم کاظمی

۱۳۲۹۶۶۴۱۳۳۴ (۸۶+)

Kazemi@Daya-Sanat.Com

مهدی کثیری دزفولی

۱۳۲۹۶۶۴۴۴۰۴ (۸۶+)

M.Kasiri@Daya-Sanat.Com

سید هومن کاظمی

۹۱۶۶۱۵۹۱۹۸ (۹۸+)

H.Kazemi@Daya-Sanat.Com

محمد کثیری دزفولی

۱۳۲۹۷۹۰۴۵۸۱ (۸۶+)

Kasiri@Daya-Sanat.Com

رسول عزتی

۱۹۱۷۷۲۲۰۰۸۰ (۱+)

Ezati@Daya-Sanat.Com

کارشناسان مقیم

Liu Wen

(+86) 18771990266

Liu@Daya-Sanat.Com

Yulia Merkurova

(+7) 9197267334

Yulia@Daya-Sanat.Com

Renaud Deschamps

(+33) 603315814

Renaud@Daya-Sanat.Com

Paul Fiacsan

(+33) 689454998

Paul@Daya-Sanat.Com

Heinrich Schwella

Heinrich@Daya-Sanat.Com

Ruben Marano

Ruben@Daya-Sanat.Com

Iwona Kosciolek

Iwona@Daya-Sanat.Com

Sylwia Kaszoba

Sylwia@Daya-Sanat.Com

کلیه حقوق این وبسایت برای گروه بازرگانی دایا صنعت جاده ابریشم محفوظ میباشد
شماره ثبت (۴۵۱۳۶)