درباره ما:

 

گروه بازرگانی دایا صنعت جاده ابریشم (از این پس دایا صنعت) به شماره ثبت ۴۵۱۳۶ با هدف تسهیل در امر تجارت با کشورهای مطرح در اقتصاد بین الملل از قبیل چین، آلمان، آمریکا و ایتالیا تاسیس گردیده و همواره سعی کرده است تا برای رسیدن به این مهم از متخصصین فنی و با تجربه در کنار نیروهای جوان، تحصیلکرده، خلاق و مبتکر استفاده کند. مهمترین شاخص این مجموعه برخورداری ازمتخصصین ساکن و حتی بومی در کشورهای حوزه فعالیت می باشد و به دلیل آشنایی با واحد های تولیدی، کارخانجات و عرضه کنندگان دست اول کالا گام بزرگی در جهت کاهش هزینه ها و ارایه کیفیت مطلوب برداشته است.

 

 

این شرکت ارائه دهنده خدمات گسترده ای در حوزه تجارت بین الملل می باشد این خدمات شامل انجام کلیه  مراحل واردات اعم از خرید کالا خارجی، دریافت پروفورما, گشایش LC، ارسال و دریافت حواله ارزی، حمل و بیمه، بازرسی کالا، دریافت مجوز ها و استاندارد های لازم و ترخیص و تحویل کالا در مقصد می باشد .

 از دیگر خدمات ما می توان به اخذ نمایندگی های فروش، واگذاری نمایندگی فروش کالا، همکاری با تجار و وارد کنندگان مقیم بنادر، همکاری با سایر شرکت های ایرانی وارد کننده کالا و خدمات و مشاوره سرمایه گذاری اشاره نمود و از امتیازات واحد بازرگانی این شرکت حذف واسطه های موجود در عرضه کالا و ارائه محصولات با قیمتی متفاوت تر از قیمت بازار های رقابتی می باشد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ما به این صفحه مراجعه فرمایید.

 

تخصص ما:

واردات کلیه کالاها ، اجناس و خطوط تولید از کشور چین تخصص ماست. با توجه به رویکرد جهانی تجارت به سمت کشور پهناور چین عمده فعالیت ما با تمرکز به بازارهای چین طبقه بندی میگردد. گروه بازرگانی دایا صنعت با داشتن کادری مجرب برگرفته از متخصصین در امر تجارت بین الملل، مدیریت بازرگانی، حقوق بین الملل و همچنین کارشناسان فنی در زمینه محصولات صنعتی مرتبط با خدمات بازرگانی این شرکت توانسته است تا مجموعه ای کامل و مستقر در چین را برای ارایه هرچه بهتر خدمات خود به مشتریان فراهم سازد. این شرکت با هزاران کارخانه تولیدی، شرکت های بازرگانی و تجاری چین در ارتباط بوده و با ارائه تخصصی ترین مشاوره ها در کلیه مراحل تجارت با کشور چین، پیش از خرید تا ترخیص و تحویل کالا در ایران، در کنار شما بوده و شما را تا رسیدن به اهداف تجاریتان یاری می رساند.

 

مشاوره بازرگانی:

در دنیای امروز اهمیت " خرید خارجی " بر هیچکس پوشیده نیست. اغلب کشورهای جهان به دلیل توزیع متنوع عوامل تولید در مناطق مختلف با یکدیگر روابط تجاری دارند. برقراری این روابط نیاز به آشنایی با مراحل ورود کالا، منابع تهیه کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا دارد.

همچنین تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مرتبط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا، هزینه های حمل، هزینه های گمرکی و غیره دارد. عدم شناخت کافی از بازار و مراحل انجام یک پروسه اقتصادی همواره موجب بروز خسارتها و زیانهای سنگین و چه بسا جبران ناپذیر می گردد. شرکت دایا صنعت با شناخت کامل از بازارهای مختلف مقصد و مبدا و معاملات جهانی تجارت بین المللی میتواند مشاور صدیقی در جهت نیل اهداف شما بازرگانان محترم باشد .

 

 

اهداف ما:

هدف ما کاستن ریسک های تجاری، آسان نمودن نقل و انتقالات مالی و پوشش دادن نیازهای مشتریان بوده که در این مسیر با به کارگیری نیروهای مجرب در امر بازرگانی و کسب تجارب روز افزون توانسته ایم محیطی امن و ارزان و شفاف را برای تجارت مشتریانمان فراهم آوریم.

 

کلیه حقوق این وبسایت برای گروه بازرگانی دایا صنعت جاده ابریشم محفوظ میباشد
شماره ثبت (۴۵۱۳۶)